О нас

Вітаю!

  Мене звуть Смарчевська Яна Валентинівна і я керівник юридичної фірми «Smarchevska Group». Наша команда – це висококваліфіковані юристи, які протягом  7 років існування нашої фірми успішно закрили більш ніж 150 справ. Завдяки поєднанню досвіду та молодості в нашому колективі панує дружелюбність та жага до нових звершень.

  За невеликий час існування, «Smarchevska Group» вже має велику базу постійних клієнтів, яка постійно збільшується. Запорукою цього, я вважаю, є високий професійний рівень співробітників, які без сумнівів беруться за найважчі завдання, а також лояльне ставлення до будь-якого клієнта, незважаючи на його соціальний статус.

  Окрім вирішення проблем наших клієнтів, наша команда ставить за мету покращення рівня надання юридичних послуг на теренах України. Для цього в своїй роботі ми використовуємо досвід європейських та американських юридичних компаній і розробляємо власні стратегії розвитку, які успішно використовуємо в юридичній практиці.

  Спеціалісти «Smarchevska Group» – це юристи, які мають досвід в кожній сфері діяльності, а тому зможуть вирішити будь-яке юридичне питання. Я, як керівник, можу з впевненістю сказати, що кожен наш співробітник зможе надати якісне обслуговування, професійну консультацію або комплекс цих послуг.

  Ще одною перевагою нашої фірми є цінова політика. Завдяки тому, що наші послуги коштують значно нижче ніж у багатьох інших українських юридичних фірм, кожен наш клієнт отримує ефективне рішення власних проблем,   при цьому не витрачаючи великих коштів.

 

 

 

Рисунок (44)sert1