Допомога іноземним громадянам
  • допомога в отриманні дозволу на працевлаштування іноземного громадянина в Україні;
  • юридична допомога під час оформлення посвідки на постійне чи тимчасове проживання в Україні;
  • надання юридичних консультацій у сфері міжнародного права;
  • захист прав та інтересів іноземних осіб в судовому порядку та в органах державної влади;
  • отримання індивідуальних ліцензій в НБУ

Команда наших спеціалістів допоможе вирішити Вам проблеми з отриманням посвідки на тимчасове та постійне проживання в Україні, проблеми з працевлаштуванням та оформленням необхідних документів, проблеми з врегулюванням спорів у судовому порядку та захисту Ваших прав та інтересів. Якщо ви є іноземним громадянином в Україні та маєте на меті переїзд до цієї країни на постійне місце проживання чи роботу, то вам знадобиться кваліфікована юридична підтримка.

В першу чергу метою наших юристів  є врегулювання будь-яких проблем, пов’язаних із правами іноземних громадян в Україні. Наша команда професійно відстоює права своїх клієнтів в державних інстанціях та інших органах.

Наша команда – це надійні порадники  та партнери у вирішенні особистих питань та питань бізнесу  іноземних громадян.  Ми пропонуємо декілька варіантів та можливостей вирішення питань виходу з будь-якої ситуації.

Команда юристів та адвокатів «Smarchevska Group» – це Ваша правова підтримка як повноправних громадян української держави.