Допомога адвоката

В житті можуть виникати ситуації, в яких без допомоги кваліфікованого адвоката не обійтись. Наша юридична команда на чолі із адвокатом Смарчевською Яною Валентинівною є спеціалістами у кожній окремій справі, з індивідуальним підходом, у повній мірі, з різних сторін вивчить та розгляне обставини ситуації за лояльною ціновою політикою.

До спеціалістів можна звернутись з проханням юридичної консультації, до складу якої входять: аналіз ситуації, кваліфікований підсумок фахівця в усному та письмову вигляді, а також розробка механізму вирішення проблеми.

У господарських непорозуміннях проведуть аналіз договорів і контрактів, розрахунок заборгованості та пені, а також допоможуть в процедурі складання претензій, складання позову та процесуальних документів.

Сфера кримінальних справ включає наступні послуги: повний аналіз обставин і розслідування справи, складання позову та документів кримінального кодексу, оскарження рішень суду.

Ми допоможемо Вам у вирішенні проблем цивільного характеру, включаючи спори із страховою компанією, стягнення заборгованості та ін., а також, надамо кваліфіковану допомогу у складанні позову та інших процесуальних  документів, проведемо повний та всебічний аналіз документації та обставин справи.

Команда адвокатського бюро «Smarchevska Group» – ваша надійна підтримка у будь-якій складній ситуації.